-5%

Кліше металеве трактор. Кліше трактор і танк. Штампи і кліше для тиснення шкіри.
840 ₴
798 ₴
- Готово до відправки
- Код: Трактор
+380 (95) 864-91-05
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кліше металеве доброго вечора, ми з України. Кліше трактор.
60х43 мм.
Металеві кліше для тиснення шкіри.
Замовляй просто:
- Надсилай макет свого малюнку;
- Підтверди макет;
- Отримуй кліше.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Штамп |
| Тематика малюнка/форми | Автомобілі |
| Матеріал | Метал |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 43 см |
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 798 ₴








