
Кліше металеве черепаха. Клише черепаха. Кліше та штампи для тиснення шкіри.
736 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Трактор
+380 (95) 864-91-05
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кліше металеве черепаха.
Варіант 1: 32х35 мм.
Варіант 2: 64х70 мм.
Металеві кліше для тиснення шкіри.
Замовляй просто:
- Відправай макет свого малюнка;
- Підтвердді макет;
- Отримай кліше.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Ширина | 32 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Штамп |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Товщина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736 ₴


