-5%

Кліше металеве пташка. Клише пташка. Кліше та штампи для тиснення шкіри.
800 ₴
760 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Кол1
+380 (95) 864-91-05
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кліше металеве пташка.
Варіант 1:25.2х35 мм.
Варіант 2: 55х70 мм..
Металеві кліше для тиснення шкіри.
Замовляй просто:
- Відправай макет свого малюнка;
- Підтвердді макет;
- Отримай кліше.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Штамп |
| Ширина | 2.5 см |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 8 мм |
| Виробник | Власне виробництво |
| Матеріал | Метал |
| Довжина | 35 см |
| Тематика малюнка/форми | Птахи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴


