
Кашпо для квітів, рослин на 5 л із ротанга. Горщик для квітів. Плетений кошик з ротанга. Ваза для рослин.
636 ₴
604,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Кб0006
Кашпо для квітів, рослин на 5 л із ротанга. Горщик для квітів. Плетений кошик з ротанга. Ваза для рослин.
Цей чудовий плетений кошик-кашпо ручної роботи від GgandVase стане прекрасним доповненням до Вашого саду або інтер'єру. Виготовлений з високоякісного ротангу, цей кошик-кашпо має місткість 5 л та ідеально підходить для вирощування рослин, які люблять простір для розвитку кореневої системи. Крім того, її можна використовувати як декоративний елемент для зберігання різних предметів у будинку. Кошик має міцну конструкцію і виготовлений із водовідштовхувальних матеріалів, тому він може використовуватися в приміщеннях або на вулиці.
Чому ми?
- Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
- Наші вироби зі штучного ротангу мають такі переваги:
- Висока міцність: штучний ротанг дуже міцний і стійкий до пошкоджень, що робить його ідеальним для виготовлення меблів та аксесуарів для зовнішнього використання.
- Легкість: штучний ротанг набагато легший проти природних, що робить його зручним для переміщення й перенесення.
- Стійкість до погодних умов: штучний ротанг стійкий до погодних умов, як-от дощ, сонце та вітер, тому вироби з нього можна використовувати на відкритому повітрі.
- Легкий у догляді: вироби не вимагає особливого догляду та очищення, як природний ротанг, тому він є зручним у використанні та догляді.
- Широкий вибір кольорів: штучний ротанг може бути забарвлений у будь-який колір, що дає змогу Вам вибрати продукти, які відповідають Вашому інтер'єру або зовнішньому вигляду.
- Екологічність: штучний ротанг є екологічно безпечним матеріалом, оскільки, він не вимагає використання природних ресурсів, як-от деревина, для свого виробництва.
Загалом, вироби зі штучного ротанга є практичними та зручними у використанні, довговічними та стильними. Вони підходять для використання як у приміщеннях, так і на відкритому повітрі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Форма | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 20 мм |
| Об`єм | 5 л |
| Основні | |
| Розміщення | Підлогове |
- Ціна: 604,20 ₴




