-5%

Сокири та колуни. Сокира металіст для дров.
1 800 ₴
1 710 ₴
- Під замовлення
- Код: Сок1
Відправка з 09 квітня 2026+380 (95) 864-91-05
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сокира Заводу «Металіст».
Кінець 80-х,початок 90-х років.
НОВА, складського зберігання, в роботі не була.
Міцна, кована сталь тих років.
Руківʼя - із ясеня.
Розклин - 3 клина ясен.
Консервація - масло + віск.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сокири | Будівельно-господарський |
| Довжина леза | 120 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 1.8 кг |
| Стан | Новий |
| Довжина держака | 570 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴










